NEMET MONDUNK A RABSZOLGATÖRVÉNYRE!

A rabszolgatörvény bebizonyította, hogy a Fidesz a magyar munkavállalók és családok ellen dolgozik: a jogszabály országszerte rendkívül nehéz helyzetbe hozta a magyar munkavállalókat.

Az Ökopolisz Alapítvány úgy látja: széleskörű és alapos társadalmi egyeztetés nélkül egyetlen olyan törvényt sem lehet bevezetni, ami a multinacionális vállalatok érdekeit szolgálja ki, ahelyett, hogy az egyébként is egyre nehezebb helyzetben lévő magyar munkavállalókon segítene.

A 400 óra túlóra bizony egyet jelent modernkori rabszolgasággal, ami elfogadhatatlan egy demokratikus országban. Ha egyetértesz velünk, iratkozz fel hírlevelünkre, hogy értesítést tudjunk küldeni a témában szervezett eseményeinkről és akcióinkról. Adataid megadásával kifejezésre juttathatod azt is, hogy egyetértesz a törvény azonnali visszavonásának szükségességével.