Álláshirdetés

Közösségi média projektmunkatársat keresünk!

Ha élvezed, hogy folyton mozgásban vagy, ha szeretsz változatos feladatokon dolgozni, ha érdekel az ökopolitika világa, ha szereted a kihívásokat, akkor jelentkezz az Ökopolisz Alapítvány csapatához!

A leendő munkatárs feladata:

• Online felületek kezelése, tartalmak közzététele
  • Videók vágása, szerkesztése, feliratozása
  • Hirdetések indítása, azok folyamatos elemzése
  • Projektekben való részvétel, szervezői munkák ellátása
  • Adminisztráció
  • Webes felületek létrehozása, karbantartása
  • Moderálás közösségi felületeken

Amit a jelentkezőtől elvárunk:

• releváns szakmai végzettség,
  • jártasság a közösségi médiában és online hirdetésekben, a Facebook, Instagram, YouTube alapos ismerete, különösen a business felületek valamennyi funkciója,
  • ökopolitikában és közéletben való jártasság,
  • releváns honlapszerkesztési tapasztalat,
  • videószerkesztő program ismerete,
  • Adobe programok erős ismerete (Premier Pro, AfterEffects, Photoshop, Illustrator),
  • kreativitás,
  • önálló munkavégzés.

A foglalkoztatás teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel történik, 3 hónap próbaidővel.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Jelentkezni az info@okopoliszalapitvany.hu címen fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolásával, valamint kérünk egy hozzájáruló nyilatkozatot a személyes adatok pályázati eljárásban történő kezeléséhez.

Az e-mail tárgya „közösségi média projektmunkatárs” legyen.

Jelentkezési határidő: 2020. január 17. éjfél

Munkavégzés helye: Rugalmas, de elsősorban az Ökopolisz Alapítvány irodája (1068 Budapest, Felsőerdősor utca 12-14. III. emelet 3.)