Rendezvények

VII. Ökopolisz Nyári Akadémia

Már beírhatod a naptáradba! 2019. június 27-30. között ismét Mátrafüred mellett, a sástói Mátra Kempingben.

Mi fán terem az ökopolitika? - Klímaképzés, Budapest

Az ökopolitikai alapozó képzéssorozat következő állomása Budapesten. Idén márciusban a klímaváltozás és az ezzel összefüggő kérdéskör lesz a képzés fókuszában.

Nemek közötti egyenlőség - Ökopódium, Budapest

ENSZ SDG - 5. cél: A nemek egyenlőségének megvalósítása, minden nő és lány társadalmi szerepének megerősítése

Kifutunk az időből? Ökopódium a katowicei klímacsúcs eredményeiről

Hogyan értékeljük a katowicei klímacsúcsot? Mire lesz elegendő a 12 év, ami az ENSZ szerint rendelkezésünkre áll a bolygó megmentésére?

A rendszer természete - lapszámbemutató

Az Ökopolisz Alapítvány által kiadott új negyedéves közéleti folyóirat első lapszámának bemutatója a KAPTÁR-ban, 2019. január 9-én.

Lényeglátó est Bősz Anett-tel és Ungár Péterrel

Ellenzéki stratégiák a IV. Orbán-kormány idején. TTIP- Merre tovább magyar gazdaság? Magyarország helyzete az Európai Unióban.

Mi fán terem az ökopolitika? - Kecskemét

Elindítjuk ökopolitikai alapozó képzéssorozatunkat, melynek célja az ökopolitika történetének, filozófiájának bemutatása és az ökopolitikai gondolkodásmód minél szélesebb terjesztése.

4. ipari forradalom: fenntartható munkahelyek a klímaváltozás tükrében

A Green European Foundation sorozatának hazai állomásán az Ökopolisz Alapítvány szervezésében járjuk körbe a 4. ipari forradalom lehetséges hatásait a zöldebb munkahelyek kialakításához.

VI. Ökopolisz Nyári Akadémia

Szél, Keresztes, Schmuck, Mirkóczki, Stumpf, Glied, Vasali, Fülöp és még sokan, akiknek adunk a véleményére. Idén Mátrafüred mellett, a sástói Mátra Kempingben, június 21-24. között. Nézd meg a programot és regisztrálj!

Ökomajális 2018

Arcfestés, kézműves foglalkozások, politikusok, kötetlen beszélgetések, közéleti és helyi közösségek - Ökomajális a Filozófusok kertjében a Gellért-hegyen. Május elsején 10:00 és 15:00 között.