Pályázati felhívás ökopolitikai kisprojektek benyújtására

Az Ökopolisz Alapítvány pályázatot hirdet ökopolitikai célú kisprojektek támogatására.

Pályázati felhívás helyi ügy koordinátor pozíció betöltésére

Az alapítvány céljainak megvalósítása érdekében helyi ügyek programja keretében koordinátori hálózatot hoz létre, mellyel közvetlen kapcsolatot kíván kiépíteni az ökopolitika iránt elkötelezett állampolgárokkal.

Pályázati felhívás pénzügyes munkakör betöltésére

Az Ökopolisz Alapítvány célja az állampolgári tájékoztatás és tájékozódás javítása, a politikai kultúra fejlesztése és a közjó szolgálata, kiemelten az ökopolitikai gondolkodásmód elterjesztése, az ökopolitikai alternatívák megfogalmazása, valamint az ökopolitika képviseletének elősegítése a fenntarthatóság, a közügyekben való állampolgári részvétel és az igazságosság széleskörű népszerűsítése révén.