Pályázati felhívás művelődésszervező munkakör betöltésére

Az Ökopolisz Alapítvány Kuratóriuma pályázatot hirdet művelődésszervező munkakör betöltésére.

Az Ökopolisz Alapítvány célja az állampolgári tájékoztatás és tájékozódás javítása, a politikai kultúra fejlesztése és a közjó szolgálata, kiemelten az ökopolitikai gondolkodásmód elterjesztése, az ökopolitikai alternatívák megfogalmazása, valamint az ökopolitika képviseletének elősegítése a fenntarthatóság, a közügyekben való állampolgári részvétel és az igazságosság széleskörű népszerűsítése révén.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A munkavégzés helye: Ökopolisz Alapítvány, 1068 Budapest, Felsőerdősor utca 12-14.

A munkakörébe tartozó lényeges feladatok: az Ökopolisz Alapítvány művelődésszervezői és rendezvényszervezői munkájában való aktív részvétel, eseti és rendszeres programjainak szervezése, előkészítése, lebonyolítása, az ifjúsági és felnőtt ismeretterjesztő tevékenységek, továbbképzések koordinálása, nemzetközi programok szervezése, kapcsolattartás nemzetközi zöld szervezetekkel, kommunikációs és szakmai adminisztrációs feladatok ellátása, programdokumentációk készítése.

Bérezés és juttatások: megegyezés szerint

Pályázati feltételek:

-      felsőfokú végzettség,

-       rendezvényszervezés területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,

-      angol nyelvtudás,

-      számítógépes ismeretek (MS Office - irodai alkalmazások),

-      büntetlen előélet.

Elvárások:

-      kreativitás, nyitottság, magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban,

-      jó problémamegoldó készség,

-      pontos, igényes munkavégzés,

-      magabiztos, proaktív személyiség, aki tud csapatban dolgozni,

-      jogosítvány, saját gépkocsi.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

-      művelődésszervező vagy andragógus végzettség,

-      sikeres szakmai előélet,

-      budapesti és vidéki rendezvényhelyszínek ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

végzettséget igazoló dokumentumok, fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél fizetési igény megjelölésével, hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással kapcsolatos kezeléséhez.

A pályázat beérkezésének határideje: 2019. augusztus 13. éjfél

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton: a pályázati anyagnak az info@okopoliszalapitvany.hu címre történő megküldésével, e-mail tárgya: művelődésszervező.

A pályázat elbírálásának módja: a beérkezett pályázatokat az Ökopolisz Alapítvány Kuratóriuma értékeli és a személyes meghallgatást követően, melynek várható időpontja 2019. augusztus 15. délután, dönt a kinevezésről.