Élet a járvány után - indul a szavazás!

Rajz, video, vers, fogalmazás, slam - nagyon sokféleképpen dolgozták fel a fiatalok az Ökopolisz Alapítvány - Élet a járvány után című pályázatában az érzéseiket. Nem volt könnyű dolga a zsűrinek amikor el kellett dönteniük, hogy kik kerüljenek be a döntőbe. A szűkített listára május 25-én indulhatott el a közönségszavazás.

A pályázatban minden kategóriában kihirdetjük a közönség és zsűri által legjobbnak ítélt pályázat nyertesét. Ezért kérjük, szavazzatok kedvencetekre és buzdítsátok erre ismerőseiteket, barátaitokat is!
A szavazó oldal megegyezik a pályázati oldallal:

A zsűri tagjai: Bombera Krisztina újságíró, műsorvezető, Trunk Tamás  DABLTY, blogger, Cseperkáló Csenge, az UNICEF Fiatal Nagykövete, Lengyel Szilvia, az Ökopolisz Alapítvány társelnöke és Dr. Munkácsy Béla, az ELTE Környezet- és Tájföldrajz Tanszék adjunktusa.

Arra figyeljetek, hogy egy IP címmel csak egy pályázatra lehet nevezni!

Szavazási határidő: 2020 június 7. éjfél.