„A kompország kifejezés geopolitikai transzneműség” –

Szegeden tett „rendet a fejekben” a Lehet Más a Politika (LMP) rendezvényén a párt elnökségének tagja, Ungár Péter és Puzsér Róbert műsorvezető, szerkesztő. Az IH Rendezvényközpontban tartott eseményen elsősorban a párt által tematizált ügyekre helyezték a hangsúlyt, azaz a magyar-orosz viszonyra, valamint a korrupció témakörére. Kétszer is elhangzott Csurka István-idézet pozitív értelemben, a magyar kormány mellett pedig a Nyugatot is kritikával illették.

„Van Amerikai befolyás, de Oroszország esetében a földrajzi közelség a fontos. Ne feledjük, Ukrajna egy szomszédos állam, amely háborúban áll Oroszországgal” – fogalmazott Ungár Péter a „Rendet teszünk a fejekben” című LMP-s rendezvényen. A beszélgetésen a párt elnökségének tagja mellett Puzsér Róbert műsorvezető, szerkesztő vett részt.

Tovább a teljes cikkre ->

Az Ökopolisz saját felvétele az estről: