Hírek, Rendezvények

Az Olimpia nem játék! - Ökopódium, Budapest

Pozitív gazdasági hatások vagy kimerítő költekezések? Infrastrukturális fejlesztések országszerte vagy korrupciós felárral járó nagyberuházások? Felpezsdülő idegenforgalom vagy uralhatatlan káosz?

Köszönjük, hogy 2016-ban is az Ökopolisszal tartottatok

25 rendezvény, 70 meghívott vendég, Több mint 1500 vendég, több mint 2500 rajongó... ezek a számok jellemzik az Ökopolisz Alapítvány 2016-os évét. Mindenkinek köszönjük az aktív részvételt! 2017-ben is várunk mindenkit, immár megújult honlapunkon, és a megszokott egyéb csatornáinkon! Jövőre veletek, ugyanitt!

Kellemes Ünnepeket kíván az Ökopolisz Alapítvány!

Kedves Barátunk, az Ökopolisz Alapítvány nevében szeretnénk megköszönni egész éves bizalmadat és figyelmedet, amit irántunk és programjaink iránt tanúsítottál!

ÖKOPOLISZ KARÁCSONY - Budapest

Ökotudatos karácsonyi készülődés kézműves programokkal és inspiratív eszmecserékkel. Rendhagyó karácsonyváró programra hív mindenkit az Ökopolisz Alapítvány.

Cikkajánló

Olimpiavita: „Minél többet tudnak az emberek, annál elutasítóbbak” - mno.hu

Az este, amikor mindenki Orbán pajzán gondolatán rágódott - 24.hu

"A forradalom üzenete, hogy a nép sem tűr el mindent" - Népszava.hu