Hírek, Rendezvények

Köszönjük, hogy 2016-ban is az Ökopolisszal tartottatok

25 rendezvény, 70 meghívott vendég, Több mint 1500 vendég, több mint 2500 rajongó... ezek a számok jellemzik az Ökopolisz Alapítvány 2016-os évét. Mindenkinek köszönjük az aktív részvételt! 2017-ben is várunk mindenkit, immár megújult honlapunkon, és a megszokott egyéb csatornáinkon! Jövőre veletek, ugyanitt!

Kellemes Ünnepeket kíván az Ökopolisz Alapítvány!

Kedves Barátunk, az Ökopolisz Alapítvány nevében szeretnénk megköszönni egész éves bizalmadat és figyelmedet, amit irántunk és programjaink iránt tanúsítottál!

ÖKOPOLISZ KARÁCSONY - Budapest

Ökotudatos karácsonyi készülődés kézműves programokkal és inspiratív eszmecserékkel. Rendhagyó karácsonyváró programra hív mindenkit az Ökopolisz Alapítvány.

Trumpforduló - Ökopódium, Budapest

Trump lesz az amerikai elnök. Akkor épít egy falat? Visszavonja az Obamacare-t? Magára haragítja az Európai Uniót? Kirobbantja a világháborút? Vagy valóban meghallgatásra találnak a középosztály panaszai?

Cikkajánló

"A forradalom üzenete, hogy a nép sem tűr el mindent" - Népszava.hu

A zöldszakértő, aki most Matolcsy ügyeiből csemegézik - hvg.hu

Navracsics nem mondhatta volna el, hogy nemmel szavaz? - index.hu